APLIKACJE MOBILNE

Aplikacje mobilne Łódź

Jedziesz na ważne spotkanie z klientem albo konferencję. Nagle słyszysz dzwonek swojego telefonu komórkowego i już wiesz, że dokądkolwiek zmierzasz, nie dotrzesz tam na czas. Brzmi znajomo? Ile razy zjeżdżałeś na pobocze, żeby odpalić laptop – o ile w ogóle miałeś go z sobą – albo wytłumaczyć rozhisteryzowanemu pracownikowi z uchem przyklejonym do słuchawki jak rozwiązać kolejną sprawę życia i śmierci?!

Ale wiesz, że dzisiaj sprawy życia i śmierci załatwia się inaczej? Wystarczy telefon lub tablet i dostęp do bezprzewodowego Internetu, który z pewnością i tak masz w ramach abonamentu, żeby bez niepotrzebnych nerwów i tracenia czasu rozwiązać każdy problem w firmie przy pomocy aplikacji mobilnej. Kilka kliknięć i po sprawie. Od lat zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych aplikacji mobilnych, które łączą w sobie bogatą funkcjonalność aplikacji dedykowanych i łatwość obsługi witryn mobilnych. Projektujemy rozwiązania na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, z których możesz korzystać zarówno w Internecie, jak i Intranecie oraz środowisku Windows.

Zlecając nam wykonanie aplikacji mobilnej płacisz tylko za funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz! Każde rozwiązanie tworzymy na indywidualne zamówienie klienta, tak aby w pełni odpowiadało jego potrzebom i oczekiwaniom oraz specyfice prowadzonego przez niego biznesu. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest modułowa budowa, dzięki której każda aplikacja mobilna może być swobodnie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności w miarę rozwoju Twojej firmy!

Zamów aplikację mobilną i odzyskaj swobodę zarządzania firmą wszędzie tam, gdzie akurat tego potrzebujesz. ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: