POZYCJONOWANIE STRON

Pozycjonowanie stron Łódź

Jesteś w Google? Nie?! W takim razie dla 97,7% potencjalnych klientów nie istniejesz! Niemożliwe?! A jednak!

Najnowsze badania dowiodły, że blisko 98% internautów przeszukuje zasoby Internetu korzystając z wyszukiwarki Google, ale to nie wszystko!

Zdecydowana większość z nich kończy swoje poszukiwania już na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Co to oznacza? Nic…, poza tym, że jeśli chcesz zaistnieć w Internecie musisz się znaleźć w TOP10 wyników wyszukiwania Google! Jak to zrobić?!

Sposoby są dwa – możesz liczyć na cud albo zlecić pozycjonowanie swojego serwisu internetowego profesjonalistom! Od Ciebie zależy, czy Twoją stronę odwiedzi kilku zbłąkanych internautów miesięcznie czy nawet kilka tysięcy potencjalnych klientów dziennie! Co wybierasz?!

Od lat zajmujemy się profesjonalnym pozycjonowaniem serwisów internetowych na potrzeby klientów działających lokalnie oraz globalnie. Wspólnie z klientami, którzy najlepiej znają specyfikę swojej branży wybieramy słowa kluczowe, które najtrafniej i najdokładniej opisują wybrany produkt lub usługę. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na to, żeby wybierane przez nas słowa i frazy były popularne wśród internautów.

W ramach usługi pozycjonowania oferujemy:

  • pomoc w wyborze słów i fraz kluczowych,
  • działania związane z optymalizacją serwisu internetowego zgodnie z wymogami SEO,
  • działania związane z promocją serwisu w Internecie.

Nie każ się szukać swoim nowym klientom, zamów usługę pozycjonowania teraz!

Uwaga!!!
Czasami wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google nie wystarcza, żeby zmienić odwiedzających stronę w klientów Twojej firmy. Dlaczego?! Powodów może być wiele. Dlatego przed skorzystaniem z usługi pozycjonowania zamów profesjonalny audyt użyteczności serwisu internetowego i przekonaj się jak zwiększyć efektywność swojej strony WWW lub sklepu online nim jeszcze osiągnie TOP10 wyników wyszukiwania Google! ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: