REJESTRACJA ZNAKU

Budujesz rozpoznawalną markę, która jest gwarantem najwyższej jakości produktów i usług. Zdobywasz zaufanie i sympatię klientów, którzy polecają Twoje produkty i usługi swoim najbliższym. Jesteś partnerem w biznesie i… Nagle padasz ofiarą nieuczciwej konkurencji, która z dnia na dzień wypiera Cię z rynku.

REJESTRACJA ZNAKU FIRMOWEGO Łódź

Jak się przed tym uchronić?!

Rejestracja znaku towarowego to usługa skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców chcących zabezpieczyć swoją markę i interesy przed działaniami nieuczciwej konkurencji, która podszywa się pod inne marki korzystając z niezarejestrowanych znaków towarowych innych firm lub znaków łudząco do nich podobnych.

Rejestrując swoje logo lub logotyp w Urzędzie Patentowym RP lub OHIM zyskujesz pewność, że żadna inna firma w Twojej branży i branżach pochodnych nie będzie mogła korzystać z Twojego znaku towarowego i znaków do niego podobnych. Chroniąc w ten sposób swoje interesy jednocześnie dbasz o interesy swoich partnerów i klientów, tym samym jeszcze silniej ugruntowując swoją pozycję na rynku.

Nie pobłażaj oszustom, chroń swoje interesy i zdobywaj zaufanie klientówzarejestruj swój znak towarowy zanim ktoś inny zrobi to za Ciebie!

Usługa realizowana przy współpracy z profesjonalną kancelarią patentową. W ramach usługi oferujemy doradztwo oraz kompleksową obsługę procesów rejestracyjnych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Krok po kroku przeprowadzimy Ciebie i Twój znak przez proces rejestracji. ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: