SOCJAL MEDIA

Socjal Media Łódź

Masz firmowego fanpage na fb? Kanał na YouTube? Profil na Goldenline? To fajnie, ale po co?! Żeby kolekcjonować znajomych i zbierać „like”? Serio?! W takim razie, nic tu po Tobie.

Ta oferta jest dla przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać swoją obecność w mediach społecznościowych do pozyskiwania nowych klientów oraz uaktywniania dodatkowych kanałów promocji i sprzedaży. Jeśli jesteś takim przedsiębiorcą z pewnością zainteresuje Cię to, co możesz zyskać dzięki usłudze Social Media.

Od początku istnienia Social Media na polskim rynku aktywnie wykorzystujemy duży potencjał serwisów typu: Facebook, Nasza-Klasa, MySpace, YouTube, Twitter, Blip, Flaker czy Goldenline do kreowania wizerunku firm, budowania świadomości marek oraz tworzenia platform otwartego dialogu między potencjalnymi klientami a firmami. Takie wykorzystywanie serwisów społecznościowych pozwala nam poznawać zmieniające się potrzeby i nastroje konsumentów oraz odpowiednio na nie reagować, co w bezpośredni sposób przekłada się na zyski naszych klientów.

Wiemy, że każda firma i każda marka są inne. Dlatego też wszystkie realizowane przez nas strategie promocji w Social Media różnią się od siebie i są w pełni dostosowywane do specyfiki promowanej firmy lub marki oraz charakteru grupy jej potencjalnych odbiorców. Zależnie od potrzeb, oczekiwań i możliwości naszych klientów wybieramy odpowiednie kanały łączności z konsumentami oraz formy komunikacji, których oczekują i które wzbudzą ich zainteresowanie. Czasami to prosta forma graficzna, czasami nietuzinkowa autorska aplikacja, a czasami zwykły tekst – bo w Internecie nie liczy się to co, ale jak komunikujesz i jakie to przynosi skutki!

Przestań kolekcjonować fanów! Zamów usługę Social Media i zacznij pozyskiwać nowych klientów! ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: