STRONY MOBILNE

Responsive Webdesign Łódź

Liczba internautów korzystających z urządzeń mobilnych stale rośne. I czy Ci się to podoba, czy nie ten fakt nie pozostaje bez wpływu na Twój biznes! Wszystko, za sprawą niewielkich wyświetlaczy i dotykowych paneli, które niekoniecznie dobrze radzą sobie z obsługą tradycyjnych stron WWW. Rozwiązaniem tego problemu są strony mobilne, z których użytkownik może swobodnie korzystać niezależnie do wielkości i rodzaju swojego ulubionego urządzenia mobilnego.

Nie ważne czy prowadzisz mały, czy duży biznes. Nie ważne czy działasz lokalnie, czy globalnie. Użytkownik mobilny będzie szukał Twojej oferty online! Nie wierzysz? Rozejrzyj się wokół. Być może sam właśnie przeglądasz tę stronę na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, a obok Ciebie przechodzi grupka młodych ludzi wpatrzonych w swoje smartfony i iPhony w poszukiwaniu najlepszej pizzerii w mieście, od której dzielą ich dwa, może trzy kroki. Tak właśnie działa współczesny klient – online.

Jeśli strona Twojej firmy:

  • długo się ładuje,
  • nieprawidłowo się wyświetla,
  • jest niemożliwa do obsłużenia na niewielkim wyświetlaczu,
  • jest niemożliwa do obsłużenia przy pomocy panelu dotykowego,

już straciłeś od 2 do 4 milionów potencjalnych klientów, a w tej chwili tracisz kolejnych kilkuset, którzy właśnie zaczynają korzystać z Internetu mobilnego. Stać Cię na to? Bo jeśli nie, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – stronę mobilną, dzięki której Twoi klienci zyskają niczym nieograniczony dostęp do Twojej oferty zawsze i wszędzie!

Przestań tracić pieniądze, zamów stronę mobilną teraz!

Wciąż nie jesteś pewien, czy potrzebujesz strony mobilnej?
Zamów audyt użyteczności serwisu internetowego i przekonaj się, czy Twoja obecna strona WWW może przypaść do gustu użytkownikom mobilnym! ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: