UŻYTECZNOŚĆ STRON

Wyobraź sobie, że jesteś internautą poszukującym określonego produktu lub usługi. Właśnie trafiłeś na stronę internetową swojej firmy i co tam zastałeś? Atrakcyjną grafikę? Intuicyjne menu? Szczegółowy opis poszukiwanego produktu? Cennik? Dane kontaktowe? Sklep online? Słowem wszystko to, czego potencjalny klient może potrzebować żeby podjąć decyzję o skorzystaniu z Twojej oferty? Bo jeśli nie, to nie spodziewaj się, że wróci albo poleci Twoją stronę swoim znajomym lub przyjaciołom.

UŻYTECZNOŚC STRON Łódź

Raport Forrester Research nie pozostawia złudzeń – aż 58% użytkowników, którzy doświadczyli jakichkolwiek problemów z obsługą danego serwisu internetowego więcej z niego nie korzysta. W ten sposób dziesiątki przedsiębiorców tracą potencjalnych klientów, którzy odwiedzili ich strony WWW oraz klientów, którzy mogliby do nich trafić z polecenia.

A Ty? Też tracisz klientów z powodu źle zbudowanej strony WWW? A może Twoja strona wyświetla się w oknie przeglądarki nie tak jak powinna? Albo zupełnie nie nadąża za najnowszymi trendami graficznymi i programistycznymi? Jeśli wydaje Ci się, że z Twoją stroną internetową jest coś nie tak, bo – z jakiś względów – nie przynosi oczekiwanych korzyści to najwyższa pora to sprawdzić! Wiesz jak?! Na szczęście nie musisz. Zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że zamówisz audyt strony.

Od lat zajmujemy się audytami użyteczności serwisów internetowych – stron WWW i sklepów online. W ramach oferowanej usługi:

  • przeprowadzamy analizy i testy,
  • identyfikujemy problemy i trudności, z jakimi stykają się użytkownicy serwisu,
  • wskazujemy rozwiązania, których zastosowanie poprawi skuteczność serwisu.

Nawet niewielka zamiana może w znaczący sposób zwiększyć zyski generowane przez Twoją stronę WWW. Zamów audyt użyteczności teraz i dowiedz się jaka. ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: