IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Dlaczego jedni klienci kupują Coca-colę, a inni Pepsi? Czy naprawdę chodzi o tę subtelną różnicę smaku? Przecież, zdaniem wielu ludzi oba te napoje smakują dokładnie tak samo. A skoro tak, dlaczego jedni uparcie wybierają Colę, a drudzy Pepsi?! Odpowiedzią na to pytanie jest marka.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA Łódź

W rzeczywistości konsumenci nie wybierają między dwoma napojami, ale między markami, które budzą w nich określone emocje, skojarzenia, a nawet oczekiwania. I już wiesz, dlaczego część Twoich potencjalnych klientów woli korzystać z usług Twojej konkurencji – bo z jakiegoś powodu tamta marka obiecuje mi coś więcej niż Twoja! A skoro tak, najwyższa pora to zmienić!

Od lat zajmujemy się marką. Tworzymy ją, zmieniamy, kreujemy. Pomagamy jej wznosić się na wyżyny i zdobywać rzesze powracających klientów. W ramach oferowanej usługi:

  • projektujemy znaki graficzne firm,
  • dobieramy kolorystykę firmową do charakteru firmy i prowadzonej działalności,
  • projektujemy druki firmowe: wizytówki, teczki, papier firmowy i wiele innych,
  • projektujemy niepowtarzalne pieczątki i stemple,
  • projektujemy materiały reklamowe: ulotki, plakaty, itp.
  • zajmujemy się kreacją szyldów i tablic reklamowych,
  • pomagamy tworzyć firmowy dress code.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z biznesem pomożemy Ci zaistnieć dzięki spójnemu i rozpoznawalnemu wizerunkowi, który dla Twoich potencjalnych klientów będzie obietnicą czegoś wyjątkowego – wyjątkowego produktu lub usługi, dzięki którym będą szczęśliwsi.

Jeśli prowadzisz firmę o ugruntowanej pozycji na rynku i od pewnego czasu nie uaktualniałeś jej wizerunku pomożemy Ci nadążyć za zmieniającymi się trendami i pozostać na topie, tak aby Twoi klienci wiedzieli, że ich ulubiona marka z dnia na dzień staje się jeszcze lepsza i silniejsza. ← powrót

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: