KREACJA I IDENTYFIKACJA WIZUALNA

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji? Chcesz zbudować silną i rozpoznawalną markę? Zależy ci na tym, żeby zarówno stali, jak i potencjalni klienci kojarzyli twoje logo lub logotyp z najwyższą jakością produktów i usług? Zapisz się w ich pamięci, dzięki profesjonalnie opracowanemu systemowi identyfikacji wizualnej.

Łącząc estetykę, walory marketingowe oraz psychologiczne tworzymy oryginalne systemy identyfikacji wizualnej dla firm. Każdy system opracowujemy w oparciu o specyfikę branży oraz indywidualną misję przedsiębiorstwa, dzięki czemu tworzone przez nas kreacje graficzne są niepowtarzalne i w pełni odzwierciedlają charakter twojej firmy. Oferta obejmuje dobór kolorystyki firmowej, projekt znaku towarowego oraz projekty wybranych materiałów promocyjnych.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Prezentacje mobilne

Każdy użytkownik pakietu Office dysponuje programem PowerPoint. Ale czy to znaczy, że każdy ma czas i pomysł na stworzenie przykuwającej uwagę i porywającej audytorium prezentacji multimedialnej z oszałamiającymi efektami wizualnymi akurat wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebuje?

Jeśli zostałeś poproszony o poprowadzenie prelekcji, chcesz w jak najciekawszy sposób przedstawić nowy produkt lub usługę potencjalnym klientom lub pozyskać inwestorów potrzebujesz czegoś, co przykuje uwagę twoich odbiorców i zobrazuje to, o czym mówisz. Potrzebujesz profesjonalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej, którą stworzymy specjalnie dla ciebie! Nasze prezentacje to efekty wizualne i dźwiękowe, narracja, wysokiej jakości wideo oraz animacji, dzięki którym twoje wystąpienie nie przejdzie bez echa.

REJESTRACJA ZNAKU

Rejestracja znaku

Chcesz zabezpieczyć interesy swojej firmy i zapewnić klientom niezmiennie wysoką jakość towarów i usług? Zarejestruj swój znak towarowy i nie dopuść do tego, żeby wpadł w ręce nieuczciwej konkurencji!

Rejestrując swój znak towarowy chronisz go przed nadużyciami, jakie mogą być wynikami działań marketingowych twoich konkurentów. Jeśli nie chcesz, żeby twoje logo lub logotyp lub znaki łudząco do nich podobne były wykorzystywane przez inne firmy koniecznie zarejestruj swój znak w Urzędzie Patentowym RP. W ten sposób zyskujesz pewność, że nie padniesz ofiarą oszustów, a twoi klienci zawsze będą utożsamiać twoje logo lub logotyp z tą samą najwyższą jakością towarów i usług, jaką im oferujesz. Nie zwlekaj. Zarejestruj swój znak zanim zrobi to za ciebie konkurencja!

DRUK

Druk

Planujesz wydruk materiałów promocyjnych? Zastanawiasz się nad ulotkami? Katalogami? Wizytówkami? Zanim wybierzesz ofertę drukarni skorzystaj z porady ekspertów!

Od lat pomagamy naszym klientom w przygotowywaniu materiałów promocyjnych do druku. Oferujemy profesjonalną obsługę graficzną oraz pomoc w redakcji treści marketingowych. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w kraju, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość wydruków w konkurencyjnych cenach.

Jeśli masz drukować byleco i byle jak lepiej nie drukuj wcale! Nieprofesjonalnie przygotowane i źle wydrukowane materiały promocyjne mogą zaszkodzić twojej firmie bardziej, niż mogłoby się wydawać! Dlatego niezależnie od tego czy projektujemy prostą ulotkę informacyjną, czy wielostronicowy katalog produktowy zwracamy baczną uwagę na detale, które świadczą o jakości oferowanych produktów i usług w takim samym stopniu jak same produkty i usługi.

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

Znajdziesz nas również: